Series
Ratings
54
Temptation IslandRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
PeullehuiriseuttoRated ★ 5.0
Romantic Call CentreRated ★ 5.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0