Movies
Ratings
385 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 3.0 The MatchRated ★ 3.0
 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0 Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
 Death NoteRated ★ 3.0 Death NoteRated ★ 3.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
 ElementalRated ★ 2.0 ElementalRated ★ 2.0
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
 Kill BoksoonRated ★ 3.5 Kill BoksoonRated ★ 3.5
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5 Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
 Sol LevanteRated ★ 1.0 Sol LevanteRated ★ 1.0
 The First Slam DunkRated ★ 2.0 The First Slam DunkRated ★ 2.0
 BabylonRated ★ 4.0 BabylonRated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 2.5 PinocchioRated ★ 2.5
 TrollRated ★ 1.5 TrollRated ★ 1.5
 EntergalacticRated ★ 3.0 EntergalacticRated ★ 3.0