Titles you rated
 Hell's ParadiseRated ★ 4.5 Hell's ParadiseRated ★ 4.5
 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
 Resident PlaybookRated ★ 3.5 Resident PlaybookRated ★ 3.5
 Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5 Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5 The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
 DAN DA DANRated ★ 3.0 DAN DA DANRated ★ 3.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 BakemonogatariRated ★ 4.5 BakemonogatariRated ★ 4.5
 Narco-SaintsRated ★ 4.5 Narco-SaintsRated ★ 4.5
 Demon SlayerRated ★ 4.5 Demon SlayerRated ★ 4.5
 ExtracurricularRated ★ 5.0 ExtracurricularRated ★ 5.0
 My MisterRated ★ 4.0 My MisterRated ★ 4.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 2.0 Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
 House of CardsRated ★ 4.0 House of CardsRated ★ 4.0