Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Moorim SchoolRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0