Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 0.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
A Melody to RememberRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 0.5
CarolRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0