Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
A Moment of Romance IIRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
Kung Fu FighterRated ★ 4.5
Encounters of the Spooky KindRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
DittoRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ReplicantRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0