Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 1.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0