Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0