Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5