Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Inner WorkingsRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0