Movies
Ratings
110
Born To SingRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5