Movies
Ratings
17
Les MisérablesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5