Titles you rated
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 1.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 2.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
FBIRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 1.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- StalkerRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 1.5
BallersRated ★ 3.5
Love and AnarchyRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 2.0