Movies
Ratings
393
Two CopsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0