Titles you rated
The 400 BlowsRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0