Movies
Ratings
20
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
DittoRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5