Movies
Ratings
817
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5- HeroRated ★ 2.0
Big EyesRated ★ 3.5