Movies
Ratings
95
ParasiteRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0