Series
Ratings
100
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0