Movies
Ratings
111
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0