Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0