Titles you rated
The PhoneRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0