Series
Ratings
267
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- JustifiedRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
BoschRated ★ 3.5
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
BoschRated ★ 4.0