Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0