Titles you rated
Second ActRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.0
NoahRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Before We GoRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0