Movies
Ratings
650
HereditaryRated ★ 4.0
BewitchedRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Small Time CrooksRated ★ 5.0
Take the Money and RunRated ★ 5.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Wyrmwood : Road of the DeadRated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 3.5
Blue My MindRated ★ 2.5
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 5.0
TransamericaRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 5.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Beauty WaterRated ★ 3.5