Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
Strike BackRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5