Movies
Ratings
419
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
The Snow Queen 3: Fire and IceRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5