Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 3.5
Beijing My LoveRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.5- Family's HonorRated ★ 4.0
- The Spirit of The SwordRated ★ 3.5
The Holy PearlRated ★ 3.0
The MythRated ★ 4.0
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.5- The Story of a Noble FamilyRated ★ 3.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 5.0- 천녀유혼Rated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0