Movies
Ratings
285
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Thanks for SharingRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
High School Musical: El DesafioRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5