Series
Ratings
46
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5