Titles you rated
Drugstore CowboyRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
Back to BurgundyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Taste of OthersRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5