Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
WarcraftRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- TimeRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
The Long Way HomeRated ★ 1.0