Titles you rated
Hooray for LoveRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.0
TripleRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5