Titles you rated
Two LoversRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
BasquiatRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 0.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The SinRated ★ 4.0