Series
Ratings
155
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
EricRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Poker FaceRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Dead to MeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5