Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Still the WaterRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 2.5
The JudgeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.0
The Perfect ScoreRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
The Deep Blue SeaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5