Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5