Movies
Ratings
16
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0