Titles you rated
Paradise RanchRated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0