Movies
Ratings
248
ZootopiaRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0