Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Starred UpRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
City of GodRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5