Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.5