Movies
Ratings
116
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0