Series
Ratings
35
Squad 38Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5