Movies
Ratings
1281
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.5
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Kim's VideoRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.0
AssassinsRated ★ 3.5
Mokdugi VideoRated ★ 2.0
Gridiron GangRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0- Trevor Noah Afraid of the DarkRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5