Movies
Ratings
1230
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
FlightRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5