Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Read or Die OVARated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0