Series
Ratings
113- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.5
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5