Movies
Ratings
998
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0